Kategorie

Kontakt

697 556 443pon-piąt. 9.00 -15.00

Zobacz

rzetelna firma

opineo tanimarket

opinie ceneo

Poznaję zwierzęta, książka + gra edukacyjna 4+ Zielona Sowa

33913
Producent: Zielona Sowa
Dostępność:
Produkt dostępny Produkt dostępny
Czas realizacji: Wysyłka w: 24 godziny
szt.
Cena netto: 25,93 zł 31,90 zł

"Poznaję zwierzęta" to zestaw edukacyjny przeznaczony dla dzieci 4-6-letnich. Składa się z książki z ćwiczeniami, będącymi uzupełnieniem edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, oraz gry tematycznej. W książce znajdują się zadania, zabawnymi, kolorowymi ilustracjami. Dzięki dołączonej grze, dzieci utrwalają nabyte podczas ćwiczeń z książką umiejętności. Niewątpliwą zaletą gry jest również to, że może bawić się w nią cała rodzina. Książka i gra stanowią integralną całość. Doskonałe w edukacji domowej.

W "Poznaję zwierzęta" dziecko razem z sympatycznymi bohaterami, Krzysiem i wróbelkiem Felkiem, wybiera się do zoo i tam poznaje różne zwierzęta - ich budowę, zwyczaje. Podczas ćwiczeń wykorzystuje umiejętności z różnych dziedzin - liczenia, czytania, pisania, spostrzegawczości, logicznego myślenia. Choć książka zawiera ćwiczenia, to dzięki ciekawej narracji nie ma ona charakteru stricte szkolnego, co ułatwia naukę przez zabawę.  

Propozycja ta jest idealna do wspólnej zabawy dla całej rodziny. Może stać się również trafionym w 10 prezentem na urodziny.

* poznawanie różnych gatunków zwierząt *
* edukacja nie tylko przyrodnicza, ale również językowa i matematyczna*
* uczy przez zabawę *

Wiek: 4+
Liczba graczy: 2-5
Czas gry: 20 - 40 min