Categories

Kontakt

697 556 443pon-piąt. 9.00 -15.00

Zobacz

rzetelna firma

opineo tanimarket

opinie ceneo

Zielona Sowa

Zielona Sowa

Zielona Sowa to wydawnictwo, w którym pracują ludzie pełni pasji, ciekawi świata, a przede wszystkim zaprzyjaźnieni z dziećmi. Wydawane przez nas książki są tworzone z myślą o najmłodszych: wzbogacają wiedzę, niosą dobre emocje, rozwijają wyobraźnię, pokazują świat i zachęcają do samodzielnego odkrywania w nim tego, co piękne i dobre. 

Priorytetem  Zielonej Sowy jest tworzenie książek wartościowych, kładących duży nacisk na aktywne nauczanie  przez zabawę, edukację domową oraz wyróżniających się  dobrą jakością. W naszej ofercie można znaleźć wiele książek edukacyjnych – począwszy od tych sztywnostronicowych dla najmłodszych, przez elementarze dostarczające wiedzy oraz książki aktywnościowe”.

Z powodzeniem rozpoczęliśmy wydawanie zestawów edukacyjnych. Każdy z nich składa się z książki z interesującymi zadaniami oraz gry planszowej sprawdzającej zdobytą wiedzę. Obecnie mamy w ofercie serie: „Bawię się w…”, Gram w…” oraz „Poznaję…”. Zestawy edukacyjne są przeznaczone dla różnych grup wiekowych oraz dotyczą różnorodnej tematyki.


Sort by: Name Arrow_up | Price | Newest
Complete list Short list Alternative list
Bawię się w pamięć, książka + gra edukacyjna 4+ Zielona Sowa
27.50 zł
add to shopping cart