Categories

Kontakt

697 556 443pon-piąt. 9.00 -15.00

Zobacz

rzetelna firma

opineo tanimarket

opinie ceneo

Egmont

Egmont
Wydawnictwo Egmont Polska powstało w 1990 roku. Pierwszym produktem był komiks ze słynnym Kaczorem Donaldem. Dziś jest największym w Polsce wydawcą książek i czasopism dla dzieci i młodzieży wydając ponad kilkadziesiąt tytułów prasowych i kilkaset książek rocznie, za które otrzymuje cenne nagrody i wyróżnienia.


Od 2007 roku wydawnictwo obecne jest również na rynku gier planszowych. Celem jest wydawanie planszówek dostarczających rozrywki i niezapomnianych emocji całym rodzinom: dzieciom, młodzieży i dorosłym. Gry rodzinne pozwalają bowiem przyjemnie spędzać czas graczom w każdym wieku! Gry docenione zostały przez Komitet Ochrony Praw Dziecka (nagrody „Świat Przyjazny Dziecku”) oraz przez  Klientów (wyróżnienie "Laur Konsumenta 2012").

Wydaje gry, które nie tylko dostarczają rozrywki ale również rozwijają umiejętności małych graczy, którzy mają okazję uczyć się kolorów („Nogi stonogi”), ćwiczyć dodawanie i odejmowanie („Polowanie na robale”), sprawdzać swoją wiedzę na temat zwierząt („Fauna Junior”) oraz zapoznawać się wydarzeniami historycznymi („Mali Powstańcy”, „Liberator”, „Na Grunwald!”).
      
Wiele gier zaskakuje graczy swoją atrakcyjną formą oraz niebanalnymi, ciekawymi regułami gry. W ofercie gracze znajdą m.in. grę opartą na wymyślaniu i opowiadaniu historyjek („Pluszaki Rozrabiaki - opowieści z podróży”), grę podczas której budujemy „prawdziwe” miasto na stole („Podaj cegłę!”), doskonałą grę o piratach z wyjątkowymi kostkami („Piraci - karaibska flota”), grę „Hobbit” opartą na powieści Tolkiena oraz wiele innych, ciekawych planszówek dla małych i starszych graczy!

Sort by: Name Arrow_up | Price | Newest
Complete list Short list Alternative list
Granie w malowanie, gra rodzinna 6+ Egmont
19.00 zł
add to shopping cart