Kategorie

Kontakt

697 556 443pon-piąt. 9.00 -15.00

Zobacz

rzetelna firma

opineo tanimarket

opinie ceneo

Familly Bingo,Potyczki na Patyczki Gra Rodzinna 6+ Trefl

33780
Producent: TREFL
Dostępność:
Produkt dostępny Produkt dostępny
Czas realizacji: Wysyłka w: 24 godziny
szt.
Cena netto: 47,97 zł 79,00 zł59,00 zł

Czy macie ochotę na zabawę w gronie rodziny lub przyjaciół? Czy chcecie sprawdzić swoją zręczność, wiedzę i pamięć? Czy pragniecie poczuć ducha rywalizacji? Bingo! Family Bingo to gra, w której czeka na Was 165 zadań w 8 kategoriach wymagających różnych umiejętności. Wszystkie zadania wykorzystują kolorowe drewniane patyczki, które będziecie układać, przekładać, chować, a nawet rzucać. Potyczki na patyczki czas zacząć!

Celem gry jest ułożenie 4 żetonów z cyframi w rzędzie na swojej planszy (pionowo, poziomo lub ukośnie). Żetony gracze zdobywają biorąc udział w zadaniach z wykorzystaniem patyczków.

Gra rozgrywana jest w rundach, w których uczestniczą wszyscy gracze. Najstarszy gracz zostaje Prowadzącym. Funkcja Prowadzącego co rundę przechodzi na kolejnego gracza. Na początku rundy Prowadzący losuje jeden duży żeton z liczbą. Następnie Prowadzący ciągnie kartę ze stosu i odczytuje zadanie. Zależnie od zadania, jest ono rozgrywane w sposób opisany na karcie. Gracze, którzy wykonali zadanie i zdobyli punkt, kładą mały żeton z liczbą na swojej planszy w odpowiednie miejsce.

Gracz, który jako pierwszy ułoży cztery żetony w rzędzie (pionowo, poziomo lub ukośnie), wygrywa grę. Jeśli dokona tego kilku graczy w tej samej rundzie - mamy remis.

Zawartość pudełka:
-  165 kart z zadaniami,
-  96 patyczki w 6 kolorach,
-  16 dużych żetonów z liczbami,
-  96 małych żetonów z liczbami,
-  6 zasłonek dla graczy,
-  6 planszy bingo,
-  instrukcja,

Liczba graczy: 2 - 6
Wiek dziecka: 6+
Wymiary opakowania: 26 cm x 26 cm x 8 cm